Laktační poradenství

Jsem certifikovaná laktační poradkyně vyškolená pod Laktační ligou a dále se vzdělávám např. pod Mamilou.

Laktační poradna je určena maminkám, které mají problémy s kojením nebo se jen potřebují ujistit, že dělají vše správně. Poradenství se týká i způsobů alternativího dokrmování, navýšení tvorby mléka, samopřisátí, či otázek ohledně odstavení dítěte. V rámci poradny můžeme probrat i masáže kojenců, výživu kojící maminky i první příkrmy dítětete, plynatost, růst zoubků, přirostlou podjazykovou uzdičku a další obtíže u dítěte. Mohu poradit i v oblasti látkových plen, šátkování, očkování apod., a nebo domluvit konzultaci s dalšími odborníky, se kterými spolupracuji.

Cena 1 návštěvy je 500,- Kč. Konzultace po telefonu delší 10 minut placené po domluvě, po emailu a skypu jsou bezplatné, v případě rozsáhlejších případů nechávám odměnu na klientce. Při cestách mimo Plzeň je účtováno cestovné 7,- Kč / km.

Návštěva v šestinedělí

Během šestinedělí Vás mohu navštívit u Vás doma a poradit Vám s péčí o dítě – kontrola pupíku, koupání a hygiena, přebalování (látkové plenky, bezplenková metoda), polohování dítěte, masáže bříška, konzultace otázek (koliky, plynatost, prořezávání zoubků, očkování, šátkování, kontaktní rodičovství atd.) i o Vás - kontrola správného kojení, technika přiložení a sání dítěte a případné řešení problémů, kontrola fyziologických funkcí a porodního poranění.